Přihlásit

Košík je prázdný.

120/65R17 56W, Bridgestone, BATTLAX BT014F

BATTLAX BT-014 je supersportovní pneumatika vyvinutá integrováním technologií, které se odvíjejí od účasti společnosti Bridgestone na závodech MOTO GP. Modelová řada radiálních pneumatik BT-014 dokázala maximalizovat své výkony na silnici při použití na hypersportovních motocyklech. Tato řada přináší celkové zlepšení ovladatelnosti za sucha i za mokra, adheze, stability, trvanlivosti a subjektivních pocitů jezdce z jízdy. Směsi pneumatiky a konstrukce její kostry jsou nově použity pro přední i zadní pneumatiky - zadní se navíc vyznačují konstrukcí Cap and Base. Podkladová vrstva materiálu zajišuje efektivnější tlumení. Doplňkový vzorek využívá k dosažení optimální linearity směsici směrů drážek, čímž kontroluje deformaci při větším rozsahu úhlu odklonu kola a rychlostech. Prodloužení drážky ve tvaru písmene /S/ v centrální části předního kola přispívá k lepší ovladatelnosti a snižuje zpětný ráz. Na zadní pneumatice jsou použity klikaté střední drážky, které zaručují účinný odvod vody a nižší hlučnost. Konstrukce společnosti Bridgestone, využívající technologií /kordové výztuže s vysokou pevností tahu a integrováním materiálu/ (HTSPC - High Tensile Super Penetrated Cord) a jednoduchého spirálového pásu (MSB - Mono Spiral Belt), poskytuje v případě zadní pneumatiky BT-014 zvýšenou tuhost pláště v tlaku, což snižuje deformace v jeho kontaktní ploše. Kromě toho zesílená výztuha patky zvyšuje odolnost proti bočním deformacím. Protože pneumatika je méně ovlivněna změnami zatížení, je návrat do původního tvaru rychlejší, což vede k větší stabilitě při zatáčení a vyšším rychlostem při přímé jízdě.

120/65R17 56W, Bridgestone, BATTLAX BT014F

Cena vč. DPH: 6 430,00 Kč

Cena bez DPH: 5 314,05 Kč

Sazba DPH: 21 %

Dostupnost: 8 dní

Katalog. č.: Bridgestone-78809

Záruka (v měsících): 24

ks

Dezén: BATTLAX BT014F
Šířka: 120.00
Profil: 65.00
Typ konstrukce: R
Průměr: 17.00
Sezóna: Celoroční
Typ vozu: Motocyklové
Rychlostní index: W
Hmotnostní index: 56
Hmotnostní index (do): 56
CT: TL ZR
Run Flat: Ne
Náprava: M/C - FRONT
Hmotnost: 3.62

 

Doprava po Brně zdarma

Objednané pneumatiky a baterie vám dovezeme ZDARMA !

 

Zavolejte nám

Potřebujete poradit při výběru pneumatik, nebo jiného zboží?
Zavolejte nám: (+420) 733 211 101

 

Různé platební metody

Vyberte si platbu za zboží, která vám vyhovuje.

Team profesionálů

Kompletní servis v oboru pneumatik

Vážíme si každého našeho zákazníka, jen díky vám máme možnost rošiřovat naše služby a být v nich nejlepší. Prodejem pneumatik to u nás nekončí. Nabízíme obutí pneumatik přímo v našem servisu (výdejním místě), dále možnost uskladnění pneumatik na sezónu, ochranné poklice (kryty kol). Postaráme se nejen o vaše pneumatiky, ale i o vaše vozidlo.

Servis a výdejní místo

Vídeňská 89, Brno (Po-Pá 7:00 - 18:00 hod.)

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace