Přihlásit

Košík je prázdný.

Další novinka pro vyzvednutí Vaší objednávky provedené na našem e-shopu.

Vyberte si hned z několika možností doručení zásilek, které vám Zásilkovna nabízí.

- doručení na adresu
- doručení na výdejní místo
- doručení do Z-BOXu
- doručení do ALZA boxu

Maximální rozměry zásilek:
Součet všech tří stran standardní zásilky je maximálně 120 cm a jedna strana nesmí být delší než 70 cm. Nadrozměrná zásilka má maximální součet stran 150 cm a jedna strana nesmí být delší než 120 cm. Jaká je maximální hmotnost zásilky? Standardní zásilky mají maximální hmotnost 5 kg, nadrozměrné pak 10 kg.

Jak to funguje ?
V e-shopu si při dokončování objednávky vyberte jako způsob doručení zboží Zásilkovnu. Pokud preferujete doručení na výdejní místo, vyberte v seznamu to, které máte poblíž. Hledat můžete třeba pomocí PSČ.

Jakmile nám e-shop (odesílatel) předá zboží k přepravě, pošleme vám e-mail s trasovacím číslem. Cestu vaší zásilky tak můžete sledovat online.

Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo vám pošleme SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout. Při volbě doručení na adresu vás bude předem kontaktovat náš kurýr.

Máme nejširší síť výdejních míst v Česku a na Slovensku. V ČR najdete naše výdejní místo ve všech obcích nad 1000 obyvatel.
Zde si můžete najít vaše výdejní místo: Mapa výdejních míst - Zásilkovny

zásilkovna

Zásilkovna Z-Box


Díky spolupráci s Alzou rozšiřujeme síť výdejních míst o AlzaBoxy. Máte poblíž jeden z nich? Nechte si do něj poslat zásilku se Zásilkovnou! Cena doručení je stejná jako na naše výdejní místa.

Alza box

 

 

Doprava po Brně zdarma

Objednané pneumatiky a autobaterie vám dovezeme ZDARMA !

 

Zavolejte nám

Potřebujete poradit při výběru pneumatik, nebo jiného zboží?
Zavolejte nám: (+420) 733 211 101

 

Různé platební metody

Vyberte si platbu za zboží, která vám vyhovuje.

Team profesionálů

Kompletní servis v oboru pneumatik

Vážíme si každého našeho zákazníka, jen díky vám máme možnost rošiřovat naše služby a být v nich nejlepší. Prodejem pneumatik to u nás nekončí. Nabízíme obutí pneumatik přímo v našem servisu (výdejním místě), dále možnost uskladnění pneumatik na sezónu, ochranné poklice (kryty kol). Postaráme se nejen o vaše pneumatiky, ale i o vaše vozidlo.

Servis a výdejní místo

Vídeňská 89, Brno (Po-Pá 7:00 - 16:00 hod.)

Pro lepší funkčnost webu používáme cookies. Rádi bychom měřili, vyhodnocovali a tak mohli poskytovat ty nejlepší služby. Můžeme?

Další informace